МЕТОДИКА ОЦІНКИ ВІБРОАКУСТИЧНИХПАРАМЕТРІВ ФОРМУВАЛЬНОГО ОБЛАДНАННЯ
Array
Анотація
Шум один із шкідливих факторів виробничого середовища. Найбільшу інтенсивність віброакустичного коливання створює обладнання з поверхнями великих розмірів. До них відноситься і вібраційне формувальне обладнання, яке при ущільненні бетонної суміші випромінює рівні звуку на 10 – 20 дБ А вище нормативних значень. Авторами запропонований алгоритм розрахунку очікуваних рівнів звуку обшивки піддону форми у ближньому полі прямого звуку та її гармонік з урахуванням приєднаної маси. Отримані результати дозволять визначати дійсні частоти власних коливань форми з бетоном і приймати її жорсткість при конструюванні такою, щоб уникати резонансних явищ, тим самим знизити рівні звуку.
Ключові слова: звук, вібрація, частота,віброплощадка, звукова потужність, звукопоглинання, жорсткість конструкцій.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому збірнику, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії CC BY-NC-ND 4.0 (із Зазначенням Авторства – Некомерційна – Без Похідних 4.0 Міжнародна), котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).