ВІЗУАЛЬНІ ВЛАСТИВОСТІ КОМПОЗИЦІЇ ЕКО ГОТЕЛІВ (СВІТОВИЙ ДОСВІД)
Анотація
Комфортне візуальне середовище забезпечує сприятливі умови, необхідні для прояву фізіологічних механізмів зору. Правильно організоване штучне середовище завжди максимально наближається до природнього. Одним із способів формування комфортного середовища в архітектурі є природоподібність її форм. Об'єкти архітектури повинні радувати око людини, тільки тоді, вони будуть позитивно впливати на неї, її здоров'я і на навколишнє середовище в цілому.Ключові слова: сприйняття, середа, архітектура, простір, досвід, рейтинг.
##submission.downloads##
Опубліковано
2016-11-15
Як цитувати
, & . (2016). ВІЗУАЛЬНІ ВЛАСТИВОСТІ КОМПОЗИЦІЇ ЕКО ГОТЕЛІВ (СВІТОВИЙ ДОСВІД). Комунальне господарство міст, (130), 44–48. вилучено із https://khgts.kname.edu.ua/index.php/khgts/article/view/4793
Номер
Розділ
статьи
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому збірнику, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії CC BY-NC-ND 4.0 (із Зазначенням Авторства – Некомерційна – Без Похідних 4.0 Міжнародна), котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).